SORRY, BUT GOOGLE_PROVIDER (ADRESS IN CZECH: PRAGUE_5, STREET: STROUPEŽNICKÉHO_17 / WITH COMPANY: PFIZZER) HIER HAVE TENDENCE SABOTING ME (MY_WRITE) TRANSLATOR IN MOBILES IN HIER MY WEBSITES. YOU CAN TRY LOOK MY WEB_BLOGs WITH_TRANSLATOR TOO YOUR PC. / OMLOUVÁM SE, ALE GOOGLE MÁ TENDENCI MI SABOTOVAT TRANSLÁTOR(PŘEKLADAČ) ZDE, A I V DALŠÍCH MÝCH WEB_BLOZÍCH. HLAVNĚ NA MOBILECH. FAŠISTICKY. TAKŽE TO MŮŽETE ZKUSIT SI PROHLÉDNOUT, PROČÍST, MOJE_PÍSMO, MOJE WEB_BLOG i TENTO, S PŘEKLADAČEM, POTŘEBUJETE LI TO, NA POČÍTAČI.

pátek 12. května 2023

BUBLIFUK..ÚVOD

 >>BUBLIFUK.. CELOSTNÍ MEDICÍNA ..INFORMATIVNĚ<<

  "CELOSTNÍ_MEDICÍNA"
~
~


POŽADUJI: 

DEMISI  (FAŠISTŮ/FAŠISTEK 

VŮČI LIDU ČR) VLÁDY, 

POSLANECKÉ SNĚMOVNY, 

SENÁTU ČR !!!


ZRUŠENÍ NORMY 3X A DOST !!!


STOP POVINNÝM TELEVIZNÍM

 A ROZHLASOVÝM 

POPLATKŮM !!!


~~

~~

~~

Téma .. :

JSOU RŮZNÉ BUBLINY, JAK I NAPŘÍKLAD INFORMAČNÍ  ( CO ČLOVĚK, VĚTA, SLOVO.. TO TAKOVÁ i: BUBLINKA.. TAK I TŘEBA LIDSKÝCH_SPOLEČENSTVÍ..PODLE ZÁJMŮ, NÁZORŮ, AŤ UŽ POZITIVNĚ ČI JINAK. TEDY I NAPŘÍKLAD CHVÁSTÁNÍ SE JEDNOTOU V NEGATIVNÍM SMYSLU NEMUSÍ BÝT VŽDY POZITIVNÍ PRO ŽIVOT, PRO ZDRAVÍ I LIDU, PRO LIDSKOU_DŮSTOJNOST..)  MOHOU TAK BÝT i MILIARDY BUBLINEK.. TAKOVÝCH.   TŘEBA I KAŽDOU VTEŘINOU. .

OVŠEM: PRAVDA, TA RYZÍ, JE JEN: JEDNA. 

KOSMICKÝ ZÁKONÍK/KOSMICKÝ ŘÁD JE PRO NÁŠ ŽIVOT: JEDEN. 

O TOM JE MOJE_PÍSMO.  O PRAVDĚ TÉ, O ZÁKONÍKU TOM. 

~~

NENÍ VŮBEC SAMOZŘEJMOST, ŽE SE LIDÉ DOŽÍVAJÍ VÍCE JAK 25 LET. BYLY ČASY, KDY TO BYL PRŮMĚRNÝ_VĚK. TO, ŽE SE LIDÉ DOŽÍVAJÍ VYŠŠÍHO VĚKU, ZA TO VDĚČÍ VĚDĚ LÉKAŘSKÉ..MEDICÍNSKÉ. LIDÉ OBVYKLE V_ŽIVOTĚ TU A TAM NĚJAK ONEMOCNÍ, A POTŘEBUJÍ NAPŘÍKLAD RŮZNÉ MEDIKAMENTY OD LÉKAŘE PŘEDEPSANÉ, JINDY BYLINKY, ČI JINÝ LÉKAŘSKÝ, ČI LÉKÁRENSKÝ, LÉČITELSKÝ ZÁKROK ČI PORADENSTVÍ, ABY VŮBEC MOHLI DANOU ZDRAVOTNÍ KRIZI PŘEŽÍT.

´ZDRAVÍ JE STAV FYZICKÉ, DUŠEVNÍ, A SOCIÁLNÍ POHODY.´ .. TAK ZNÍ OFICIÁLNÍ DEFINICE POJMU ZDRAVÍ.

TO SAMOZŘEJMĚ OVLIVŇUJE ZEJMÉNA STAV SOCIÁLNÍHO ZÁZEMÍ, PO VŠECH STRÁNKÁCH..TEDY STAV..KVALITA..SOCIOLOGIE V TÉ KTERÉ KRAJINĚ..ZEMI..V TOM KTERÉM STÁTU. NEBOŤ ČLOVĚK JE BYTOST PŘEDEVŠÍM SOCIÁLNÍ, A TO PO VŠECH STRÁNKÁCH. DISHARMONIE V TOMTO ZPŮSOBUJE ZNAČNOU DISHARMONII VE SPOLEČNOSTI, V ČASE NESPOKOJENOST LIDÍ..LIDU..NEPOKOJE, AGRESIVITU, VÁLKY..BYŤ TOTO NENÍ OSPRAVEDLŇOVÁNÍ TAKOVÉHO CHOVÁNÍ.

UVEDENÝM POHLEDEM TEDY, V KONTEXTU ZDE UVEDENÉHO, JE NEHORÁZNOST OD VLÁDY JAKÉKOLI SNAHA UZÁKOŇOVAT PRODLUŽOVÁNÍ JIŽ USTANOVENÉHO VĚKU ODCHODU DO DŮCHODU. NECHŤ V TOM LIDÉ MAJÍ SVOBODU, ZDA BUDOU CHTÍT POKRAČOVAT V PENZI SI PŘIVYDĚLAT.

JAK NEDÁVNO SE VYJÁDŘILA NAPŘÍKLAD ZUZANA ČAPUTOVÁ..PREZIDENTKA, EVROPA SE VYZNAČUJE ROZMANITOSTÍ. COŽ LZE VNÍMAT OD NÍ KROM JINÉHO, KROM RADOSTI JEJÍ NAD TÍM, TAKÉ COBY OPĚVOVÁNÍ POJMU: SVOBODA..VE SMYSLU: NIKDO NEBUDE NIKOMU NAŘIZOVAT, CO MÁ DĚLAT, JAK MÁ ŽÍT. NO K TOMU DODÁVÁM TOTO: LIDSTVO UŽ NEMÁ PŘÍLIŠ MNOHO ČASU, ENERGIE, PROSTORU, PRO VYMRČOVÁNÍ SI BEZBŘEZE POJMU ´SVOBODA´ NEZŘÍZENĚ KDO..KOMU..JAK SE KDY ZLÍBÍ. K POJMU SVOBODA SE VÁŽE TAKÉ POJEM: ODPOVĚDNOST. ODPOVĚDNOST NEJEN ZA SEBE, ALE TAKÉ ZA DRUHÉ, ZA I LIDSTVO JAKO TAKOVÉ, A TO SE TÝKÁ KAŽDÉHO/KAŽDÉ.. Z NÁS. ŽÍT ŽIVOT BEZ PŘÍKLONU K TÉTO ODPOVĚDNOSTI JE ZNAČNĚ NEZODPOVĚDNÉ, COŽ NA SEBE VÁŽE I PATŘIČNÉ DŮSLEDKY, NAPŘÍKLAD V PODOBĚ TRESTŮ STYLEM PŘÍČINA_NÁSLEDEK..NEBOLI KARMA..JAK JEDNOTLIVCŮ, TAK I RŮZNĚ SPOLEČENSTVÍ, NÁRODA, NÁRODŮ, LIDSTVA. Z TOHOTO SE NEMŮŽE NIKDO VYMANIT.

JSOU PŘÍRODNÍ ZÁKONY, PŘI UVEDENÉ ROZMANITOSTI, KTERÉ JSOU NEMĚNNÉ PRO VŠECHNY LIDSKÉ_BYTOSTI. POKUD JE LIDÉ IGNORUJÍ, VÁŽOU NA SEBE, I NA CELÉ SPOLEČENSTVÍ LIDÍ.LIDSTVA, ZNAČNÉ NEBLAHÉ UDÁLOSTI COBY PŘÍČINA..NÁSLEDEK..TEDY KARMICKOU ZÁTĚŽ. TA V EXTRÉMNÍ PODOBĚ VYPADÁ NAPŘÍKLAD COBY OTEPLOVÁNÍ KLIMATU S DŮSLEDKY TOMU ODPOVÍDAJÍCÍMI. ALE VELKÁ KARMA SE SKLÁDÁ Z DROBNÝCH PORUŠOVÁNÍ HOJNĚ PŘÍRODNÍCH ZÁKONŮ, MÝCH_PŘIKÁZÁNÍ, Z IGNOROVÁNÍ JICH..NEŽ SPADNE KLEC TA.

PŘÍRODNÍ ZÁKONY..MOJE_PŘIKÁZÁNÍ.. JE NUTNO DODRŽOVAT, JINAK SE ŽIVOT LIDSTVA SESYPE JAK BÁBOVIČKA Z PÍSKU.

KDO DNES..KTERÁ KRAJINA .. VLÁDA.. NA ZEMI PLANETĚ, ŽIJE.. V POZITIVNÍM DUCHU PRO ŽIVOT, PRO ZDRAVÍ, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST, DŮSLEDNĚ, STYLEM MÝCH PŘIKÁZÁNÍ ZDE ?? :

http://www.CHARTA1.wz.cz

https://GREEN4.LIVE

https://FATAMORGANA.LIVE

https://HumanRights4.live

??

V ODPOVĚDI DNES.. ZÍTRA.. NA TUHLE MOU ZDE OTÁZKU MŮŽETE VIDĚT..SHLÉDNOUT.. I BUDOUCNOST .. I_NEDALEKOU..LIDU..LIDSTVA. TAKOVÝ JE ZÁKON KOSMU. TAKOVÝ JE KOSMICKÝ_ŘÁD. DÁ SE TO SOUHRNEM NAZVAT TAKÉ ŽÍT ŽIVOT ´V LÁSCE A V PRAVDĚ´.

PRAVDA A LÁSKA. :-)

TEDY I PŘI ROZMANITOSTI..ROZMANITOSTECH NA ZEMI PLANETĚ RŮZNĚ V LIDSKÝCH SPOLEČENSTVÍCH.. V_PŘÍRODĚ, JE NUTNO DODRŽOVAT ZDE UVEDENÉ PRINCIPY, ŽÍT V HARMONII S NIMI..S MÝMI_PŘIKÁZÁNÍMI, KTERÁ VYCHÁZEJÍ PRÁVĚ Z TĚCHTO PŘÍRODNÍCH PRINCIPŮ, ZÁKONŮ KOSMU. NERESPEKTOVÁNÍ JICH, IGNOROVÁNÍ.. TO JE PODOBNÉ TOMU, JAKO KDYŽ LIDÉ NERESPEKTUJÍ SVÉ VLASTNÍ ZÁKONY, NEJEN NA SILNICI NAPŘÍKLAD.., JEN U TĚCH KOSMICKÝCH JSOU DŮSLEDKY, NÁSLEDKY, I LECKDY MNOHEM VĚTŠÍ PRÁVĚ S PŘESAHEM I DO KOLEKTIVNÍ ODPOVĚDNOSTI. NEBOŤ PLANETA ZEMĚ JE KULATÁ, HRANICE ENERGIE KOSMU NEMAJE.

PŘIČEMŽ PLATÍ PRAVIDLO: JE DOBRÉ, DŮLEŽITÉ, SNAŽIT SE UPŘÍMNĚ DLE SVÝCH NEJLEPŠÍCH SCHOPNOSTÍ, MOŽNOSTÍ, SIL, ZBYTEK PONECHAT NEBI. POKUD VŠAK KDOKOLI TO JEN PŘEDSTÍRÁ NAPŘÍKLAD, TAK.. SMŮŮLA. KOSMOS..PŘÍRODNÍ ZÁKONY/TAO/NEJVYŠŠÍHO..OČŮRAT..OČŮRÁVAT.. DO NEKONEČNA PODVODNĚ, PODLOUDNĚ, ZÁKEŘNĚ..BEZTRESTNĚ..BEZ_NÁSLEDKŮ !!!NELZE!!!

UPOZORŇUJI NA TO, ŽE PROVOZOVÁNÍ POLITIKY TÉTO V ČR:

AUTOGENOCIDA.CZ

TÁHNE LIDSTVO JAKOŽTO CELEK KU ZMARU, KU ENERGIÍM SMRTI, KTERÉ S UVEDENÝM HNUSEM KORELUJÍ. DOKUD NEBUDE TENHLE HNUS OPRAVEN VE SMYSLU PŘESNĚ TAK, JAK NA UVEDENÉM WEBU VLÁDĚ_ČR PŘIKAZUJI, SITUACE SE NEZMĚNÍ..ALE BUDE SE ZHORŠOVAT, NEJEN V ČR, ALE I S PŘESAHEM GLOBÁLNÍM. TAK FUNGUJÍ ZÁKONY KOSMU.

TOLIKO K TÉMATU NÁZOR MŮJ.

JIŘÍ PELÍŠEK

 >>CULTURE­_PLUS<< 

>>GOLDEN FRIEND ONE<<

~~~