SORRY, BUT GOOGLE_PROVIDER (ADRESS IN CZECH: PRAGUE_5, STREET: STROUPEŽNICKÉHO_17 / WITH COMPANY: PFIZZER) HIER HAVE TENDENCE SABOTING ME (MY_WRITE) TRANSLATOR IN MOBILES IN HIER MY WEBSITES. YOU CAN TRY LOOK MY WEB_BLOGs WITH_TRANSLATOR TOO YOUR PC. / OMLOUVÁM SE, ALE GOOGLE MÁ TENDENCI MI SABOTOVAT TRANSLÁTOR(PŘEKLADAČ) ZDE, A I V DALŠÍCH MÝCH WEB_BLOZÍCH. HLAVNĚ NA MOBILECH. FAŠISTICKY. TAKŽE TO MŮŽETE ZKUSIT SI PROHLÉDNOUT, PROČÍST, MOJE_PÍSMO, MOJE WEB_BLOG i TENTO, S PŘEKLADAČEM, POTŘEBUJETE LI TO, NA POČÍTAČI.

středa 17. května 2023

ŽIVOTNÍ_MINIMUM V ČR.. VERSUS: LIDSKÁ_DŮSTOJNOST, SVĚTOVÝ_MÍR, UDRŽITELNOST_ŽIVOTA..

>>SOCIOLOGY (*DIR !!!).. PRO ŽIVOT/FOR_LIFE, PRO LIDSKOU_DŮSTOJNOST.  PRO ZDRAVÍ LIDU.. !!! ( SLUŠNĚ, V LÁSCE A V PRAVDĚ, JINAK TO.. 'HOMO_SAPIENS' .. NA  ZEMI PLANETĚ : BALÍŠ.. ZABALÍŠ. <<

~~

  >>JP DIARY / HomePage 2<<

>>JP DIARY / HomePage 1<<

>>ABCD 4 LIFE.org<<

~~

LIDSKÁ DŮSTOJNOST

http://www.DustojnaMzda.cz


VERSUS:


?? JAK JDE TOHLE K SOBĚ SOCIO_MATEMATICKY DOHROMADY, POHLEDEM TEDY POJMU USTANOVENÉM V ÚSTAVĚ ČR: "LIDSKÁ_DŮSTOJNOST" ??!!! 
.. 
..
ŽIVOTNÍ MINIMUM ŠVÝCARSKO:
2000CHFr. (cca 47TISÍC KČ/CZK MĚSÍČNĚ.) 
NÁJEM LUXUSNÍ GARSONIÉRY V CENTRU BASILEJ ŠVÝCARSKO CCA 900CHFr.  .. PLAT ŘIDIČE SKUPINY 'C' ŠVÝCARSKO CCA 6TISÍC CHFr. 
.. 
https://AUTOGENOCIDA.CZ.. NA ČEMŽ SI PARTICIPUJE MANŽELKA MINISTRA SPRAVEDLNOSTI ČR PAVLA_BLAŽKA..  DONA PABLA S INTENZIVNÍ PODPOROU KMOTRA PETRA_FIALY JICH.  TEDY DONA_PABLA A JEHO MANŽELKY V TOM, RUJNUJÍC TAK I LID.  OBYVATELSTVO ČR, PORODNOST.  DEMOGRAFII ZA UPLYNULÉ ČTVRTSTOLETÍ, ROZKLÁDAJÍC TAK ČESKOU REPUBLIKU NAPADRŤ I TÉMA SVĚTOVÉHO MÍRU, SEDÍC COBY ŽÁBY NA PRAMENI ŽIVOTA FAŠISTICKY.. CZECH_SS_FAŠISTIC_GESTAPO TO.. V SRDCI EU, SVĚTA. 
.. 
JAK JDE TOTO VŠE DOHROMADY S POJMEM: PODMÍNKY PRO ŽIVOT, I DŮSTOJNÝ, PRO ZDRAVÍ LIDU V ČESKÉ_REPUBLICE?? V EVROPĚ, VE SVĚTĚ??!!! 
.  
JAK JDE TOTO VŠE DOHROMADY S POJMEM: MÍR V EVROPĚ, VE SVĚTĚ??!!! 
.. 
.. 
JAK JDE TOTO VŠE DOHROMADY V ČR S POJMEM: PRÁVNÍ, TEDY I LIDSKOPRÁVNÍ STÁT?? !!!  ?? 
?? JAK JDE TOTO VŠE V ČR.. V EVROPĚ..VE SVĚTĚ..TEDY DOHROMADY I NAPŘÍKLAD S POJMEM: UDRŽITELNÝ_ŽIVOT ??!!! 
..
..


~~~